Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1287342
13482
264
Books: Travelling, cities
Hatvany Bertalan: Ázsia lelke. 246 képpel. Bp., 1935, Franklin. 448 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A kiadói papírborító beragasztva, az első előzék belülről megerősítve.
1254700
13483
264
Books: Travelling, cities
Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás. I. kötet. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
1255560
13484
264
Books: Travelling, cities
Cartographia Földrajzi világatlasz. Bp., 1992, Kartográfiai Vállalat. Kiadói keménykötésben. 1250933
13485
264
Books: Travelling, cities
Krúdy Gyula: Pest-budai séták. Bp., 1958, Magyar Helikon. 255 p. A szövegközti illusztrációkat korabeli dokumentumok alapján Pfannl Egon rajzolta. 1100-ból az 1037., géppel számozott példány. Kiadói, illusztrált vászonkötésben.
1249823
13486
264
Books: Travelling, cities
Juhász Vilmos: Tibet. Bp., 1936, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1249632
13487
264
Books: Travelling, cities
1250167
13488
264
Books: Travelling, cities
Dezséri Bachó László: A közeli keleten. Benyomások, útijegyzetek, a Levante országaiból. Bp., 1935, Stádium. 242 p. Kiadói, kissé kopottas papírkötésben.
1250267
13489
264
Books: Travelling, cities
1250277
13490
264
Books: Travelling, cities
Rockenbauer Pál: Amiről a térkép mesél. Bp., 1986, Móra. Kiadói modern keménykötésben.
1250201
13491
264
Books: Travelling, cities
1251040
13492
264
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a Sarkvidékig. (A Föld titkai IV.) 135 kép és 46 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1166683
13493
264
Books: Travelling, cities
Megyeri Ella: Budapesti notesz. Kiadói papír kötésben, térkép nélkül.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF