Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 117

13482.

Rufpreis:
3 000 HUF

13483.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cartographia Földrajzi világatlasz. Bp., 1992, Kartográfiai Vállalat. Kiadói keménykötésben.
13484.

Rufpreis:
1 200 HUF

Krúdy Gyula: Pest-budai séták. Bp., 1958, Magyar Helikon. 255 p. A szövegközti illusztrációkat korabeli dokumentumok alapján Pfannl Egon rajzolta. 1100-ból az 1037., géppel számozott példány. Kiadói, illusztrált vászonkötésben.
13485.

Rufpreis:
4 000 HUF

Juhász Vilmos: Tibet. Bp., 1936, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13486.

Rufpreis:
1 400 HUF

13487.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dezséri Bachó László: A közeli keleten. Benyomások, útijegyzetek, a Levante országaiból. Bp., 1935, Stádium. 242 p. Kiadói, kissé kopottas papírkötésben.
13488.

Rufpreis:
2 000 HUF

13489.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rockenbauer Pál: Amiről a térkép mesél. Bp., 1986, Móra. Kiadói modern keménykötésben.
13490.

Rufpreis:
1 000 HUF

13491.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a Sarkvidékig. (A Föld titkai IV.) 135 kép és 46 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13492.

Rufpreis:
2 000 HUF

Megyeri Ella: Budapesti notesz. Kiadói papír kötésben, térkép nélkül.
13493.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF