Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 117

13434.

Rufpreis:
2 800 HUF

Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1922, Lampel R. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé kopottas aranyozott vászonkötésben.
13435.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Fordította Sajó Aladár. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerinc kopottas. A hátsó tábla kissé foltos.
13436.

Rufpreis:
1 400 HUF

13437.

Rufpreis:
1 000 HUF

13438.

Rufpreis:
5 000 HUF

Johnson, Martin: A kannibálok szigetén. [Bp.], é. n., Dante (A világ körül. Útirajzok - útikalandok). Kicsit kopott vászonkötésben, gerincén szakadással, egyébként jó állapotban.
13439.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr Frantisek Petas: A prágai vár. Prága, 1959, Állami könyvkiadó. Számos egész oldalas fotóval. Kiadói papírkötésben
13440.

Rufpreis:
2 000 HUF

13441.

Rufpreis:
1 200 HUF

13442.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2 db könyv-Woerl's Führer durch Tirol und die angrenzenden Gebiete. Leipzig, Woerl's Reisebüchverlag; Leo Woerl: Illustrierter Führer durch die Kgl. Haupt- und Residenzstadt München und Umgebung. Leipzig, Woerl'S Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, celluxszal javított, kopott állapotban / paperback, damaged condition
13443.

Rufpreis:
1 600 HUF

Griebens Paris Reiseführer. Utikönyv. Berlin, 1911. Egészvászon kötésben, térképpel / Tourist gude
13444.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Erdődi József: A mai Finnország (épülő ország). Bp., 1940, Magyar Téka. 161 p. Kiadó papírkötésben, kissé viseletes állapotban. Sorszámozott példány, egy-két helyütt ceruzás bejegyzéssel.
13445.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF