2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára). Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.