Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 102

Gardner A. Ernest: A régi Athén. II. Bp. 1912. MTA. 363 p. Kihajtható térképpel, gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
13622.

Rufpreis:
2 000 HUF

13623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Rupp Kornél:. Szemelvények Cornelius Nepos életrajzaiból. Budapest, 1899, Athenaeum. 244 p. Korabeli kopottas egészvászon-kötésben. Térképmellékletekkel. Ritka!
13624.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. 324 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Egy előzéklap hiányzik.
13625.

Rufpreis:
1 000 HUF

Büky József: A papírpénz fejlődésének történelmi vázlata (Különös tekintettel Angliára)Bp., 1947. Káldor György (Egyetemi ny.) 140 p. Kiadói félvászon-kötésben. Dedikált példány!
13626.

Rufpreis:
1 800 HUF

13627.

Rufpreis:
3 000 HUF

József nádor. Egy alkotó élet írásban és képben. 1776-1847. Összeáll., a képeket vál. és a szöveget írta Lestyán Sándor. Bp. 1943, Posner. Gazdag képanyaggal. Fűzve, színes kiadói papírborítóban.
13628.

Rufpreis:
4 000 HUF

13629.

Rufpreis:
1 000 HUF

13630.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13631.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

A magyar városok címerei. Összeállította castiglione Endre. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13632.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerecseny János: Árpád fejedelem. Bp., é.n., Cházár András Országos Siketnéma Otthon (Springer Ny.). 511 p. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.
13633.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF