Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 102

Politikai Magyarország. Főszerkesztője Szász József. I. kötet. Magyarország története az Arany Bullától 1795-ig. A munka vezérszellemét kidomborító tanulmányt írta Dr. Timon Ákos. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. A gerinc alsó részén a vászon kissé felszakadt, az előzéklap enyhén sérült.
13634.

Rufpreis:
8 000 HUF

Carlyle Tamás: A franczia forradalom I-III. A M. Tud Akadémia megbízásából fordította Baráth Ferencz. Bp., 1875-1878, MTA. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Viseltes, sérült állapotban. Könyvtári példányok voltak.
13635.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márki Sándor - Marczali Henrik: Egyetemes és hazai történelem. VI. köt. Magyarország története. Második rész. Bp., 1912. Athenaeum.  Aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc sarkainál enyhe sérüléssel.
13636.

Rufpreis:
1 000 HUF

A műveltség könyvtára. Marczali Henrik: Magyarország története. Második rész. Bp., 1911. Athenaeum.  Aranyozott, dombornyomásos kiadói félvászon-kötésben, a gerinc sarkainál enyhe sérüléssel.
13637.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky. 179 p. Kiadói papírkötésben, több lapon átütő folttal.
13638.

Rufpreis:
800 HUF

13639.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezeréves Budapest. A bevezetőt Mesterházi Lajos írta. Bp., 1970, Corvina. Kiadói számozott nyl-kötésben, jó állapotban.
13640.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalay László: Magyarország története. II. kötet. Lipcse, 1852, Geibel Károly. 419 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás!
13641.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Lipcse, 1854, Geibel Károly. 600 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás!
13642.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mirko Jelusich: Cromwell. (Korok és hősök) Balla Antal bevezető tanulmányával. Ford. Aradi Péter. Bp., 1937, Dante. 450 p. Kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
13643.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészáros József - Szakadát István: Magyarország politikai atlasza Bp., 1995. Konrad Adenauer Alapítvány - Cartographia. 120 p. Kiadói műbőrkötésben.
13644.

Rufpreis:
1 200 HUF

Valentin Kuzsinszky: Aquincum. Ausgraben und Funde. Bp., 1934, Franklin. Kiadói papírkötésben.
13645.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF