Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 102

13646.

Rufpreis:
1 000 HUF

13647.

Rufpreis:
1 800 HUF

13648.

Rufpreis:
1 600 HUF

13649.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eröss Emma - Erényi Tibor: Vasas, ne hagyd magad! A magyar vasmunkások harcos múltjából 1848-1944. Bp., 1955, Népszava. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13650.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gudenus János József, Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., Mozaik, 1989. Kiadói papírkötésben.
13651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ribáry Ferenc: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára. Földabroszokkal, arcz és mívelődéstörténeti képekkel díszítve. I-V. kötet. I-III. kötet: Az ó-kor története. IV-V. kötet: A középkor története. Bp., 1879-1882. Méhner Vilmos. Mindegyik kötetben rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Egységes, díszesen aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben.
13652.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

13653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ember Mária: 100 kép. Bp., 1984, Magvető. Kiadói vászonkötésben.
13654.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Zágoni Mikes Kelemen - - törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp. 1906. Franklin.  Bev. tan.: Négyesy-Thaly-Beöthy-Szily-Erődi. A díszítéseket rajzolta Edvi Illés Aladár. Kiadói egészbőr kötésben aranyozott, dombornyomású címerrel.
13655.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

13656.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Születtem... Magyar tudósok önéletrajzai. Szerkesztette Csiffáry Gabriella. Bp. 2003, Palatinus. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban.
13657.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF