Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 102

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Megviselt állapotú vászonkötésben, töredezett lapszélekkel.
13610.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

13611.

Rufpreis:
12 000 HUF

Colligatum kötet: Sváby Frigyes: A Lengyelországnak elzálogosított XIII szepesi város története. Lőcse, 1895. Reiss J. T. 344 p. + 12 t. A Szepesmegyei Történelmi Társulat milleniumi kiadványai II.; hozzákötve: Hradszky József: A szepesi ,,Tíz-lándzsások széke" vagy a ,,Kisvármegye" története. Lőcse, 1895. Reiss J. T. 226 p. A Szepesmegyei Történelmi Társulat milleniumi kiadványai III. kötet. Korabeli félvászon-kötésben, megkímélt állapotban. Az első címlap és az utolsó szöveges lap hiányos, ezeket szakszerűen pótolták.
13612.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és birálata. Irták: Apponyi Albert gróf, Berzeviczy Albert, Lukács György stb. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság.  Kiadói egészvászon-kötésben. Borító sérült, a térképmellélet hiányzik.
13613.

Rufpreis:
3 000 HUF

13614.

Rufpreis:
6 000 HUF

13615.

Rufpreis:
6 000 HUF

13616.

Rufpreis:
6 000 HUF

13617.

Rufpreis:
6 000 HUF

13618.

Rufpreis:
2 000 HUF

Merényi László: Amiens, 1918. Bp., 1986, Móra.  204 p. Dedikált példány!
13619.

Rufpreis:
1 400 HUF

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp., 1944, Anonymus. 189 p. Kiadói félvászon kötésben. Első kiadás!
13620.

Rufpreis:
1 600 HUF

A. S. Wilkins: Római régiségek. Bp., 1892, Athenaeum.  Kopottas-foltos kiadói egészvászon-kötésben, több helyütt sűrű ceruzás aláhúzások.
13621.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF