A Szovjetúnió a békéért és a haladásért. Készült a Nagy Októberi Szocialista Forradalom 33. évfordulójára. Bp., 1950, A Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. 208 p. Kiadói egészvászon-kötésben, számos illusztrációval.
A Szovjetúnió. A békéért és a haladásért. Bp., 1950, Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. Kiadói, piszkos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Hasonmás kiadás. Bp., 1989, Szépirodalmi. Kiadói moden keménykötésben.
Brehm, Bruno: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig(Így kezdődött, Ez lett a vége, A kétfejű sas lehull). Bp., 1939, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó állapota, egyik gerince sérült, kopottas állapotban.
Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, gerince utólag ragasztott, egyébként jó állapotban.
Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, egyébként jó állapotban
Király-album. A Magyar Hírlap ajándék-naptára az 1911. esztendőre. Szerkesztette: Márkus Miksa. (Budapest), [1910]. (Révai és Salamon könyvnyomdája). 127p. Sok képpel. Félvászon kötésben, dombornyomott címlappal
Seress László: Napóleon. I-III. kötet. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes félvászon védőkötésben, eredeti címlap bekötve. Számos egészoldalas képmelléklettel. Jó állapotban
4 db könyv-Farkas Pál: A francia forradalom I-II. kötet; Seress László: Napoleon IV. kötet; Adorján Andor: A császárság I. kötet. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötések, kötetenként változó állapotban. + Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott
3 db történelmi-politikai könyv: Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel. (Bp., 1982); Gorbacsov, Mihail: Átalakítás és új gondolkodás országunknak és az egész világnak (Bp., 1987); Ligeti László: Múltakra emlékezve... (Bp., 1975), jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.