Porzellan

Zahl der Lose: 144

Rosenthal mokkás csésze (6db), matricás, jelzett, hibátlan
11204.

Rufpreis:
3 000 HUF

Standard China porcelán csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10 ill. 15 cm
11205.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

6 db díszes, aranyozott Bohemia porcelán csésze, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 10 cm
11206.

Rufpreis:
4 000 HUF

Életképes Limoges porcelán edény, matricás, jelzett, fedelén kis lepattanással, m: 18,5 cm
11207.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Neundorf modern porcelán éjjeliedény, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 24 cm
11208.

Rufpreis:
6 000 HUF

11209.

Rufpreis:
4 000 HUF

Victoria szlovák porcelán fűszertároló edények, matricás, nagy részük jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 ill. 19 cm
11210.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11211.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

MZ Csehszlovákia szószos tál és húsos tál, 2 db, kopásnyomokkal, 40x25 cm, d: 16 cm, m: 10 cm
11212.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis festő holland porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 11 cm
11213.

Rufpreis:
800 HUF

Karácsonyi gyertyatartó, porcelán apró csorbával, 12x10cm
11214.

Rufpreis:
800 HUF

Bp jelzéssel Mária porcelán plakett, apró lepattanással, d:10cm
11215.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF