Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319996
11204
264
Rosenthal mokkás csésze (6db), matricás, jelzett, hibátlan 1316484
11205
264
Standard China porcelán csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10 ill. 15 cm 1316283
11206
264
6 db díszes, aranyozott Bohemia porcelán csésze, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 10 cm 1313828
11207
264
Életképes Limoges porcelán edény, matricás, jelzett, fedelén kis lepattanással, m: 18,5 cm 1183209
11208
264
Neundorf modern porcelán éjjeliedény, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 24 cm 1183573
11209
264
1183316
11210
264
Victoria szlovák porcelán fűszertároló edények, matricás, nagy részük jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 ill. 19 cm
1295169
11211
264
1296309
11212
264
MZ Csehszlovákia szószos tál és húsos tál, 2 db, kopásnyomokkal, 40x25 cm, d: 16 cm, m: 10 cm
1317847
11213
264
Kis festő holland porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 11 cm 1318184
11214
264
Karácsonyi gyertyatartó, porcelán apró csorbával, 12x10cm
1317950
11215
264
Bp jelzéssel Mária porcelán plakett, apró lepattanással, d:10cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF