https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 144
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1315783
11229
264
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett figurális doboz, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:30 cm, d:23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1315792
11230
264
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett figurális fedeles váza, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m: 31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1315809
11231
264
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1319449
11232
264
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett puttós-virágos kínáló, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:10 cm, d:19 cm 1222447
11233
264
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db teás csésze, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott
Das Lot is nicht erreichbar
1222471
11234
264
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett tálka "Selb Stadt des Porzellans" felirattal, hibátlan, d:15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1169849
11235
264
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai porcelán tál, matricás, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1221489
11236
264
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Trombitás, fehér mázas, jelzett (Foreign), hibátlan, m:18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1275036
11237
264
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Szőlőmintás régi kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1275135
11238
264
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Pisai emlék falitányér, matricás, egyik jelzett, hibátlan, d:19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1285515
11239
264
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Virágmintás porcelán csésze csészealjjal, jelzés nélkül, matricás, hajszálrepedéssel, 2 db
Das Lot is nicht erreichbar
1315273
11240
264
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti motívumos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse