Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316336
11241
264
2 db keleti motívumos porcelán kisváza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 1316325
11242
264
Porcelán foxterrier kutya pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm 1077365
11243
264
3800
Barokk jegyespár, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1313759
11244
264
4 db japán porcelán csésze, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 1313650
11245
264
Idős házaspár, 2 db bisquit porcelán figura, jelzettek, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 1313484
11246
264
2 db retró NDK-s porcelán só- ill. borsszóró, kézzel festettek, jelzettek, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 1199398
11247
264
34000
1199492
11248
264
Régi fogkefetartó, jelzés nélkül, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:9 cm
1321277
11249
264
Jelzés nélkül: Goethe porcelán falikép fa kerettel / Goethe chinaware ornament d: 14 cm 1291676
11250
264
Gyümölcsös tál, matricás, jelzett (csillagok), hibátlan, d:30 cm, m:13,5 cm 1296897
11251
264
CF jelzéssel porcelán kéz, kézzel festett, kis lepattanással, jelzett, 11x7x7 cm
1257075
11252
264
Keleti motívumos porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF