Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320096
11189
264
Bavaria porcelán kínáló tál, kis tálkákkal(5+1 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm, d: 8 cm
1319912
11190
264
Ens porclán kosárka virágokkal, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8x8 cm
1319884
11191
264
Royal Dux virágmintás porcelán mini váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 9,5 cm
1241803
11192
264
Wallendorf sétáló akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm/ Wallendorf nude, perfect condition, hand painted
1314368
11193
264
Poema Artistic Emil Cretu humoros kisplasztika, festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:20 cm 1320609
11194
264
Herendi Bouquet de fruits mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1244837
11196
264
Royal Bavaria kobaltkék porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, m: 16,5 cm 1244850
11197
264
1209660
11198
264
Dekoratív virágmotívumos Unterweisbach váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 1209857
11201
264
940355
11202
264
1285483
11203
264
KPM jelzéssel porcelán tálka, kézzel festett, d: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF