Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1277075
11153
264
Zsolnay sörös korsó "HG Alan Richards" felirattal, hibátlan, jelzett, m:18,5 cm
1319934
11154
264
Hollóházi virág mintás teás készlet, jelzett, matricás, hibátlan, egy csészealj hiányzik
1319298
11155
264
1319233
11156
264
Hollóházi porcelán libapár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 10 cm 1319203
11157
264
Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, 7x7 cm
1280648
11158
264
1987 Hungarocamion Grand Prix Hollóházi porcelán serleg. Kézzel festett, hibátlan 22 cm 1315857
11159
264
Hollóházi tétel: 3 db, mini váza virágokkal, népviseletes lány, jelzettek, hibátlanok 1315239
11160
264
Hollóházi mokkás csésze és alj (2db), matricás, jelzett, eredeti dobozában, hibátlan: csésze: m: 5 cm, d: 5,5 cm, alj: 9,5 cm
1320109
11161
264
2 db Hollóházi és 1 db Alföldi porcelán korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 14 és 17 cm
1320044
11162
264
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x11 cm
1319880
11163
264
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, jelzett, üvegezett fa keretben, 11x17 cm 1316836
11164
264
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF