Porzellan

Zahl der Lose: 144

Zsolnay  sörös korsó "HG Alan Richards" felirattal, hibátlan, jelzett, m:18,5 cm
11153.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi virág mintás teás készlet, jelzett, matricás, hibátlan, egy csészealj hiányzik
11154.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán libapár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
11156.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, 7x7 cm
11157.

Rufpreis:
2 000 HUF

1987 Hungarocamion Grand Prix Hollóházi porcelán serleg.  Kézzel festett, hibátlan 22 cm
11158.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi tétel: 3 db, mini váza virágokkal, népviseletes lány, jelzettek, hibátlanok
11159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi mokkás csésze és alj (2db), matricás, jelzett, eredeti dobozában, hibátlan: csésze: m: 5 cm, d: 5,5 cm, alj: 9,5 cm
11160.

Rufpreis:
800 HUF

2 db Hollóházi és 1 db Alföldi porcelán korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 14 és 17 cm
11161.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x11 cm
11162.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, jelzett, üvegezett fa keretben, 11x17 cm
11163.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:18 cm
11164.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF