Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316455
11129
264
Hollóházi agár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 1316408
11130
264
Herendi elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 1316387
11131
264
Herendi narancs Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 15 cm 1196835
11132
264
1196834
11133
264
1296669
11134
264
Herendi virágmintás rózsadíszes nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, a tetőn máz alatti hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm 1267488
11135
264
1320965
11136
264
Zsolnay virág mintás mokkás csésze, kézzel festett, jelzett 1317552
11137
264
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm 1317474
11138
264
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, hibátlan, d:17 cm 1319307
11139
264
Zsolnay porcelán sün, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 9 cm 1319198
11140
264
Zsolnay porcelán tehén, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF