Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 131

13711.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy orvos: A társadalom-tudomány elemei vagy érzéki, nemi és természeti vallás. A társadalom három főbajának a szegénység, prostitutio és házasságtalanság valódi okáról és gyógyításáról. Budapest, 1879, Zilahy Sámuel. Félvászon kötésben.
13712.

Rufpreis:
3 000 HUF

13713.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13714.

Rufpreis:
3 000 HUF

13715.

Rufpreis:
2 000 HUF

13716.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben. A borítótáblák enyhén sérültek.
13717.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rozinek Arthur: A tüzeléstechnika fejlődésének újabb irányai. Bp, 1942, Stádium. Különlenyomat a  Magyar Mérnök és Építész Egylet közlönyéből. 40 p. Dedikált példány!
13718.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gila András, Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp., 1943, Gépészek Országos Szövetsége. Kiadói félvászonkötésben.
13719.

Rufpreis:
1 600 HUF

13720.

Rufpreis:
1 200 HUF

Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13721.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Pál: Ezerarcú vírus. Bp., 1964, Medicina. 53 p. Kiadói papírkötésben.
13722.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF