Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 131
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218435
13735
262
Books: Science and technology
J. A. Csudakov: Gépipari enciklopédia. Bp., 1951, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
1217750
13736
262
Books: Science and technology
Átszámítási táblázatok a szesztartalom megállapításához. Összeállította a Pénzügyminisztérium. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben.
1216677
13737
262
Books: Science and technology
Sure Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Kir. M. Természettud. Társ., 350 p. Kiadói vászonkötésben.
1216176
13738
262
Books: Science and technology
1216426
13739
262
Books: Science and technology
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerkesztette Asztalos Miklós. Bp., 1931, EFE (Egyetemi Nyomda), 414 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben.
1219651
13740
262
Books: Science and technology
Lovász Kálmán: Nyomdaipar. Műszaki értelmező szótár. Bp., 1961, Terra. 203 p. Kiadói vászonkötésben.
1217721
13741
262
Books: Science and technology
1217694
13742
262
Books: Science and technology
Dr. Szilágyi János, Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése - Az őskortól a modern időkig. Bp., 1986, BM. Könyvkiadó. 388 p. Kiadói modern keménykötésben. A gerincén apró sérülés.
1220932
13743
262
Books: Science and technology
1260304
13744
262
Books: Science and technology
Varga László: Szíjgyártó és nyergesipari ismeretek. Bp.,1957, Műszaki. 187 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. Nagyon ritka szakkiadvány, alig 1500 példány készült belőle.
1260311
13745
262
Books: Science and technology
Vajda György, Nyersbőrismeret. Bp., 1952, Könnyűipari Kiadó. 96 p. Kiadói papírkötésben. Nagyon ritka szakkönyv, jelen kiadása is mindössze 550 példányban jelent meg.
1278093
13746
262
Books: Science and technology
Az új CZ De luxe motorkerékpár. Kezelési és karbantartási utasítás. 83 p. Prága, 1963, Motokov. Kiadói papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF