Gábor András-Wohlmuth Emil: 125 kcm-es Danuvia motorkerékpárok kezelése és karbantartása. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói, kissé kopottas papírkötésben, a hátsó előzéken bejegyzésekkel.
Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
Vámossy Zoltán, Fenyvessy Béla, Mansfeld Géza: Gyógyszertan. Orvostanhallgatók és orvosok számára. Rendeléstannal és egy méregtani toldással ellátva. Bp., 1914, Mai Henrik és Fia. Korabeli félvászonkötésben.
A természet világa I.-III. kötet. A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. Bp. 1938-1939. Kir. Magy. Term.Tud. Társ. A Természettudományi Társulat 100 éves fennállásának emlékére adta ki ezt a reprezentatív munkát. Kopottas, foltos, kiadói, aranyozott félbőr kötésben.
Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.