Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 131

Gábor András-Wohlmuth Emil: 125 kcm-es Danuvia motorkerékpárok kezelése és karbantartása. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói, kissé kopottas papírkötésben, a hátsó előzéken bejegyzésekkel.
13747.

Rufpreis:
3 000 HUF

dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
13748.

Rufpreis:
1 000 HUF

Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
13749.

Rufpreis:
2 000 HUF

13750.

Rufpreis:
1 800 HUF

Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
13751.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sztrókay Kálmány: Föld, víz, tűz, levegő. Bp., 1944, Egyetemi Nyomda, 355 l. Kiadói papírkötésben.
13752.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vámossy Zoltán, Fenyvessy Béla, Mansfeld Géza: Gyógyszertan. Orvostanhallgatók és orvosok számára. Rendeléstannal és egy méregtani toldással ellátva. Bp., 1914, Mai Henrik és Fia. Korabeli félvászonkötésben.
13753.

Rufpreis:
3 000 HUF

13754.

Rufpreis:
5 000 HUF

13755.

Rufpreis:
1 000 HUF

13756.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Számos képpel. Kiadói félvászonkötésben, szakadozott védőborítóval.
13757.

Rufpreis:
2 000 HUF

Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.
13758.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF