https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 131
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1233532
13771
262
0
8000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés kezdetei. I-II. kötet. Bp., 1882. MTA. 429+534 p. Korabeli kopottas félbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1234791
13772
262
0
1800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Herold Gyula: Bányaipar. Gépkezelő. Bp. 1952. Népszava. Kiadói illusztrált papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1234806
13773
262
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Bártfay Béla, Mocsáry István: Modern galvanizálás kézikönyve. Budapest, 1940, Schwanauer-Horváth. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1231618
13774
262
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Sándor Ferenc: Növényvédelmi technológiák. Bp., 1974, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1250468
13775
262
0
2400
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák I. Bp., é.n., Légrády. 191 p. Kiadói, gerincén papírcsíkkal megerősített papírkötésben. Ritka unicus kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1218417
13776
262
0
3600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
P. H. Groggins: A szintetikus szerves vegyipar alapeljárásai. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219687
13777
262
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Burgmann Kézikönyv :Burgmann Feodor Asbest- és tömszelencetömítések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., 1934, Apor Leó (Tolnai ny.). 192 p. Kiadói kopottas vászonkötésben. Több lap foltos, egy pedig hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1258324
13778
262
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Klemm Antal: A mondattan elmélete. (székfoglaló) Bp., 1928, MTA. Kiadói papírkötésben, a gerinc hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1258332
13779
262
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Chilf Márk: Jean Paul és Johann Heinrich Voss, mint idillköltok. Bölcsészettudori értekezés. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt. 59 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1258358
13780
262
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Laziczius Gyula: Bevezetés a fonológiába. Bp., 1932, Magyar Nyelvtudományi Társaság. 109 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A hátsó borítón bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1254828
13781
262
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dinnyési János: Gépkocsi szerkezettan. Kassa, 1984, "Wiko". Kiadói kopottas papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1253999
13782
262
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Balla János: Autós ABC. Bp., 1943, Athenaeum. 388 p. Kiadói foltos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse