Szüts Lajos (szerk.): Tájékozódás a terepen. Vázlatkészítés (futólagos felmérés) 50 ábrával. Budapest, 1936, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet. Kiadói papír kötésben. Kissé foltos fedőborítóval.
Streihammer Antal - Prohászka László: Korszerű Diesel- és gázüzemű gépjáróművek szerkezete és kezelése. Bp., 1941, Németh József Technikai Könyvker. 226 l. Számos szövegközti illusztrációval és egy kihajtható melléklettel. Gerincén sérült kiadói papírkötésben.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
Heller György- Rosta László - Vasúti fékberendezések I. - Mozdonyszolgálati dolgozók részére. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 446 p. Kiadói félvászonkötésben.
Scheriber, Guido: Lehrbuch der darstellenden Geometrie nach Monges 'Geometrie descriptive' vollständig bearbeitet. Erste Lieferung. Karlsruhe und Freyburg, 1828. Herderschen Kunst- und Buchhandlung. 210p. 33 kőnyomatos táblával és egy címképpel. KIadói papírkötésben, gerince sérült, foltos. / With 33 lithographic tables and a table of Monge, stained, in original paper binding, with damaged spine.