Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 131

Szüts Lajos (szerk.): Tájékozódás a terepen. Vázlatkészítés (futólagos felmérés) 50 ábrával. Budapest, 1936, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet. Kiadói papír kötésben. Kissé foltos fedőborítóval.
13795.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csapodi Csaba: Bars megye verebélyi járásának nemzetiségi viszonyai az újkorban. Budapest, 1942, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
13796.

Rufpreis:
1 000 HUF

Valkó László: Az új magyar szociálpolitika. A Magyar Társaság Könyvei". Budapest, 1940, "Magyar Társaság". Kiadói papír kötésben.
13797.

Rufpreis:
1 000 HUF

Streihammer Antal - Prohászka László: Korszerű Diesel- és gázüzemű gépjáróművek szerkezete és kezelése. Bp., 1941, Németh József Technikai Könyvker. 226 l. Számos szövegközti illusztrációval és egy kihajtható melléklettel. Gerincén sérült kiadói papírkötésben.
13798.

Rufpreis:
2 000 HUF

13799.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1937 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIII. naggyűlés. Bp., 1937. M. Sebésztársaság. 320 p. Korabeli, igényes félvászonkötésben.
13800.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heller György- Rosta László - Vasúti fékberendezések I. - Mozdonyszolgálati dolgozók részére. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 446 p. Kiadói félvászonkötésben.
13801.

Rufpreis:
4 000 HUF

13802.

Rufpreis:
10 000 HUF

Frederic M. Loomis: Nők az orvosnál. Bp., 1944, Gondolat kiadás (Magyary István könyvkiadó). 261 l. Kiadói félvászon kötésben.
13803.

Rufpreis:
1 000 HUF

13804.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Schopenhauer, Arthur: Tanulmányok. Ford. Schmidt József. Bp. 1924. Pantheon. 235 p. Korabeli kartonkötésben.
13805.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF