Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 131
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1272372
13699
262
Books: Science and technology
Schmidt József: Fémtechnologia. Szerszámgépek. Bp., 1928. Traub B. és Tsa. Kiadói, kissé elhajlott papírkötésben.
1272343
13700
262
Books: Science and technology
1258114
13701
262
Books: Science and technology
A szemészet kézikönyve I-III. Szerkesztette Grósz Emil és Hoor Károly. Több mint 800 szövegközti ábrával. Bp., 1910, Franklin-Társulat. 1027+877+824 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
1251018
13702
262
Books: Science and technology
Alexis Carrel: Orvosok, kuruzslók, eretnekek. Francia orvosok tanulmányai az orvostudomány időszerű kérdéseiről. Fordította: Dr. Révay József. Bp., 1947, Révai. 331 p. Kiadói félvászonkötésben.
1252683
13703
262
7500
Books: Science and technology
Kiss-Szentágothai: Az ember anatómiájának atlasza. I-III. Bp., 1959-64, Medicina. Kiadói félvászonkötésben. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.
1258078
13704
262
Books: Science and technology
1933 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét harmadik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1933. MORTESZ. 294 p. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik.
1258055
13705
262
Books: Science and technology
1939 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXV. naggyűlés. Bp., 1939. M. Sebésztársaság. 337 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel.
1252737
13706
262
Books: Science and technology
1252734
13707
262
Books: Science and technology
1918 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. XI. naggyűlés. Bp., 1918. M. Sebésztársaság. 333 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1252733
13708
262
Books: Science and technology
1913 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. VI. naggyűlés. Bp., 1913. M. Sebésztársaság. 220 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1252726
13709
262
Books: Science and technology
1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 402 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1252721
13710
262
Books: Science and technology
1932 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XVIII. naggyűlés. Bp., 1932. M. Sebésztársaság. 164 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF