Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 131

13687.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Pogány Béla: Fizika. Bp., 1933, Pallas. 263 p. Kiadói kopottas-foltos, kissé laza félvászonkötésben.
13688.

Rufpreis:
1 200 HUF

13689.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somló Bódog: Állami beavatkozás és individualizmus. Bp., 1907, Grill K. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.
13690.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó. 168 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
13691.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karsay Endre: Vitorlázórepülés. Bp., é.n., Vörös csillag Nyomda 262 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
13692.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Áldor Viktor: A prostitúció. Vita sexualis IV. Bp., é.n., Sándor József és Társa. Viseletes kiadói egészvászon-kötésben, az előzéklapon firka.
13693.

Rufpreis:
1 000 HUF

Colligatum kötet. A Munkáskönyvtár c. sorozat három kötete egybekötve. Varga Jenő: A pénz uralma a békében. 127 p. Kautsky Károly: A proletárság diktatúrája. 93 p. Lasalle Ferdinand: Munkásprogramm. 48 p. Bp., 1918-19, Népszava. Korabeli félvászonkötésben.
13694.

Rufpreis:
3 000 HUF

J. B. Bury: A gondolatszabadság története. Bp., 1915, Franklin. Kiadói, a borítótábla szélén kissé sérült félvászon sorozatkötésben.
13695.

Rufpreis:
800 HUF

13696.

Rufpreis:
3 000 HUF

13697.

Rufpreis:
4 000 HUF

13698.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF