Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 131
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1305623
13687
262
Books: Science and technology
Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp., 1942, Országos Közművelődési Tanács. 182 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1305505
13688
262
Books: Science and technology
Dr. Pogány Béla: Fizika. Bp., 1933, Pallas. 263 p. Kiadói kopottas-foltos, kissé laza félvászonkötésben.
1301039
13689
262
Books: Science and technology
W. L. Sumner: Haladó tudomány. Bp., 1947, Dante. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
1301034
13690
262
Books: Science and technology
Somló Bódog: Állami beavatkozás és individualizmus. Bp., 1907, Grill K. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.
1285878
13691
262
Books: Science and technology
Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó. 168 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
1285870
13692
262
Books: Science and technology
Karsay Endre: Vitorlázórepülés. Bp., é.n., Vörös csillag Nyomda 262 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
1298924
13693
262
Books: Science and technology
Dr. Áldor Viktor: A prostitúció. Vita sexualis IV. Bp., é.n., Sándor József és Társa. Viseletes kiadói egészvászon-kötésben, az előzéklapon firka.
1299400
13694
262
Books: Science and technology
Colligatum kötet. A Munkáskönyvtár c. sorozat három kötete egybekötve. Varga Jenő: A pénz uralma a békében. 127 p. Kautsky Károly: A proletárság diktatúrája. 93 p. Lasalle Ferdinand: Munkásprogramm. 48 p. Bp., 1918-19, Népszava. Korabeli félvászonkötésben.
1299251
13695
262
Books: Science and technology
J. B. Bury: A gondolatszabadság története. Bp., 1915, Franklin. Kiadói, a borítótábla szélén kissé sérült félvászon sorozatkötésben.
1300525
13696
262
Books: Science and technology
1285895
13697
262
Books: Science and technology
Teljesítményrepülők könyve. Bp., 1957, Kossuth. 373 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
1272319
13698
262
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF