Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1293453
14316
261
Books: Science and technology
Dr. Ordódy Márton. Sárkányrepülés. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói papírkötésben.
1289629
14317
261
Books: Science and technology
Geszti Lajos, Horváth Károly, Karl János, Méhes Gyula, Szilády Zoltán, Varga Sándor, Zalányi Béla: A biológia magyar úttörői. Bp. Athenaeum. 236 p. Természethistória I. Korabeli félvászonkötésben
1289114
14318
261
Books: Science and technology
Flammarion Kamill: Ujabb csillagászati olvasmányok. Összes műveiből ford. Feleki József. 70 olvasmány, 52 szövegképpel és a szerző előszavával. Bp., 1897, Athenaeum. VII+457 p. Korabeli, kissé kopott félvászonkötésben. A címlaphoz tartozó "Merengés az égen" tábla hiányzik. 1288747
14319
261
Books: Science and technology
Svante Arrhenius: A világegyetem élete. Bp., 1914, Franklin. 236 p. Kiadói, sarkainál enyhén sérült, kopottas egészvászon-kötésben.
1289106
14320
261
Books: Science and technology
Egmont Colerus: Pythagorasstól Hilbertig. Bp., é.n., Franklin. Kiadói kopottas, foltos félvászonkötésben.
1289102
14321
261
Books: Science and technology
Egmont Colerus: Az egyszeregytől az integrálig. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászonkötésben, borítóval.
1288780
14322
261
Books: Science and technology
Raoul Francé: Összehasonlító biológia. Fordította Lambrecht Kálmán. 90 képpel. Bp., é.n., Athenaeum. 244 p.Kiadói papírkötésben.
1290760
14323
261
Books: Science and technology
Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1920, Dick Manó. Korabeli kopottas félvászonkötésben, az előzékeinél ragasztócsíkkal megerősítve. 1291395
14324
261
Books: Science and technology
1291911
14325
261
Books: Science and technology
1294065
14326
261
Books: Science and technology
1922 Taschenbuch für Keramiker, Kerámikusok zsebkönyve német nyelven, pp.:334, 16x10cm
1294057
14327
261
Books: Science and technology
Altmann Gyula: A takács. II. Gyapjúfestés, árszámítások. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Iparosok Könyvtára. Kiadói papír kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF