Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 143

Dr. Ordódy Márton. Sárkányrepülés. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói papírkötésben.
14316.

Rufpreis:
800 HUF

Geszti Lajos, Horváth Károly, Karl János, Méhes Gyula, Szilády Zoltán, Varga Sándor, Zalányi Béla: A biológia magyar úttörői. Bp. Athenaeum. 236 p. Természethistória I. Korabeli félvászonkötésben
14317.

Rufpreis:
1 800 HUF

Flammarion Kamill: Ujabb csillagászati olvasmányok. Összes műveiből ford. Feleki József. 70 olvasmány, 52 szövegképpel és a szerző előszavával. Bp., 1897, Athenaeum. VII+457 p. Korabeli, kissé kopott félvászonkötésben. A címlaphoz tartozó "Merengés az égen" tábla hiányzik.
14318.

Rufpreis:
1 800 HUF

Svante Arrhenius: A világegyetem élete. Bp., 1914, Franklin. 236 p. Kiadói, sarkainál enyhén sérült, kopottas egészvászon-kötésben.
14319.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egmont Colerus: Pythagorasstól Hilbertig. Bp., é.n., Franklin. Kiadói kopottas, foltos félvászonkötésben.
14320.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egmont Colerus: Az egyszeregytől az integrálig. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászonkötésben, borítóval.
14321.

Rufpreis:
1 200 HUF

Raoul Francé: Összehasonlító biológia. Fordította Lambrecht Kálmán. 90 képpel. Bp., é.n., Athenaeum. 244 p.Kiadói papírkötésben.
14322.

Rufpreis:
1 800 HUF

Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1920, Dick Manó. Korabeli kopottas félvászonkötésben, az előzékeinél ragasztócsíkkal megerősítve.
14323.

Rufpreis:
2 000 HUF

14324.

Rufpreis:
1 200 HUF

14325.

Rufpreis:
3 000 HUF

1922 Taschenbuch für Keramiker, Kerámikusok zsebkönyve német nyelven, pp.:334, 16x10cm
14326.

Rufpreis:
1 000 HUF

Altmann Gyula: A takács. II. Gyapjúfestés, árszámítások. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Iparosok Könyvtára. Kiadói papír kötésben.
14327.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF