Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 143

14304.

Rufpreis:
3 000 HUF

14305.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
14306.

Rufpreis:
1 400 HUF

Robur kezelési útmutató az LO 2500 tehergépkocsihoz, 83 p. Leipzig, 1962, VEB-Robur. 69 p. + függelék. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
14307.

Rufpreis:
1 200 HUF

Émile Boutroux: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Bp., 1914, MTA. 433 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Mindkét előzék sérült, hiányos, a címlapról tulajdonosi bejegyzés kivakarva.
14308.

Rufpreis:
1 000 HUF

14309.

Rufpreis:
2 000 HUF

W.J. Stokoe: Observer's Book of Wild Animals of The British Isles. London, 1938, Frederick Warne & Co. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben.
14310.

Rufpreis:
1 000 HUF

Laky Dániel: Földrajz a népsikolák számára. Bp., 1894. Dobrowsky és Franke. Későbbi egészvászon kötésben
14311.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hirts Deutsche Sammlung. Karl Sapper: Vulkanausbrüche. Breslau. cca 1930. Ferdinand Hirt Verlag. Hozzá nyomtatványjegyzék. KIssé laza papír kötésben.
14312.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bányabalesetek elhárítása. A bányász biztonságának kiskátéja. Szerk.: Lengyel András. Bp., 1950, Nehézipari Minisztérium Bányarendészeti Osztálya. Kicsit laza, enyhén kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14313.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az orvostudomány magyar mesterei. Balassa János, Markusovszky Lajos, Semmelweis Ignác, Korányi Frigyes, id. Bókai János, Fodor József. Bp., 1924, Magy. Tud. Társulatok Sajtóváll. 1 t. 196 p. A tanulmányokat írták: Jendrássik Jenő, Korányi Frigyes, Győry Tibor, Tauffer Vilmos, Müller Kálmán, Hirschler Ignác, és Hőgyes Endre. Korabeli félvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14314.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lenkei Dezső: A Magas-Tátra tavai hegy- és vízrajzi szempontból. Bölcsészettudori értekezés. Bp., 1918, Tudományegyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
14315.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF