Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. Ford. Littke Aurél. II. kötet. Tengerentúli földrészek. 195 szövegközi térképecskével és diagrammal 462 p. Bp., 1926, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói, kék félvászonkötésben, jó állapotban. A gerinc enyhén sérült.
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Émile Boutroux: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Bp., 1914, MTA. 433 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Mindkét előzék sérült, hiányos, a címlapról tulajdonosi bejegyzés kivakarva.
Bányabalesetek elhárítása. A bányász biztonságának kiskátéja. Szerk.: Lengyel András. Bp., 1950, Nehézipari Minisztérium Bányarendészeti Osztálya. Kicsit laza, enyhén kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.