Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 143

14280.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. Emlősök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
14281.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
14282.

Rufpreis:
1 200 HUF

Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel. Kiadói foltos félvászonkötésben.
14283.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ernst Haeckel: Az élet csodái.II. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1911, Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon kötésben.
14284.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy tudósok. Összeáll. Cholnoky Jenő. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14285.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., Bíró Miklós Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói papírkötés, képekkel és ábrákkal illusztrált, papír védőborítóval, kissé kopott állapotban.
14286.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Mecsnikov: Az emberi természet. Tanulmányok. Budapest, 1913, Athenaeum. Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
14287.

Rufpreis:
1 200 HUF

Darvin Károly: Harcz a természetben I-II. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp., é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. (Pallas.) 144 p.; 128 p. Kiadói szecessziós vászonkötésben, szép állapotban.
14288.

Rufpreis:
2 000 HUF

A technika csodái. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., 1923, Franklin. 262 p. Kiadói, kopottas félvászon-kötésben.
14289.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ranschburg Pál: A fejfájás kór- és gyógytana. 12 eredeti ábrával. Bp., 1936, Novák Rudolf. 63 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
14290.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jávorka Sándor dr.: Magyar flóra (Flora Hungarica). Magyarország virágos és edényes virágtalan növényeinek meghatározó kézikönyve. Kihajtható térképpel. Bp., 1925, "Studium". 102 p. Korabeli egészvászon kötésben, térképmelléklettel.
14291.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF