Dimmer, F.: A szem-tükör és diagnosztikai használata. Bp., 1889, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 59.). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Paszlavszky József: Az ausztráliai szigetvilág életéről. 78 l. Bp., 1882, K. M. Természettudományi Társulat. Számos szövegközti képpel illusztrálva. Papírkötésben, az eredeti papíborító hiányzik. A gerincét megerősítették.