Bumm Ernő: A szülészet alapvonalai. Huszonnyolc előadásban, ötszázkilencven szemléltető ábrával. Ford. Kubinyi Pál és Kováts Richárd. Ajánlást írt hozzá Tauffer Vilmos. Első magyar kiadás. Bp., 1910, Franklin. XII+758 p. Kiadói, kissé sérült, foltos, gerincén meggyűrődött egészvászon-kötésben. Néhány lapszél sérült.
The soils and soil associations of Israel. By J. Dan, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky and Z. Raz. Jerusalem, 1962, Ministry of Agriculture - Hebrew University. 25 p. Kiadói papírkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve, térképmelléklettel.
Bollinger O: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. Schmitson rajzaival. Ford.: Minich Károly, Kelen Béla és Krompecher Ödön. 1. kötet. Bp., 1897, Singer és Wolfner. 60 táblával, ezek litografált, színes képek. Kiadói dombornyomású vászonkötésben. A gerinc erősen elszíneződött. Több helyen aláhúzások.
Szív- és érbetegek rehabilitációja. Szerk.: Böszörményi Ernő. Endersz Frigyes. Hoffmann Artút. Balatonfüred, Budapest, 1983. A szerkesztők üdvözlő soraival és aláírásával. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Kádár Géza: Rádió és televízió vevőkészülékek (1956-1957). Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.; Rádiókészülékek kapcsolásai. Szerk.: Kádár Géza. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Autobusse im Linienverkehr. Szerk.: Hartmann, Hellmut, et al. Düsseldorf, 1978, Alba Buchverlag. Számos illusztrációval. Kissé kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.