Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 143

Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas, kissé megviselt kiadói félvászonkötésben.
14268.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bumm Ernő: A szülészet alapvonalai. Huszonnyolc előadásban, ötszázkilencven szemléltető ábrával. Ford. Kubinyi Pál és Kováts Richárd. Ajánlást írt hozzá Tauffer Vilmos. Első magyar kiadás. Bp., 1910, Franklin. XII+758 p. Kiadói, kissé sérült, foltos, gerincén meggyűrődött egészvászon-kötésben. Néhány lapszél sérült.
14269.

Rufpreis:
1 000 HUF

14270.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bollinger O: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. Schmitson rajzaival. Ford.: Minich Károly, Kelen Béla és Krompecher Ödön. 1. kötet. Bp., 1897, Singer és Wolfner. 60 táblával, ezek litografált, színes képek. Kiadói dombornyomású vászonkötésben. A gerinc erősen elszíneződött. Több helyen aláhúzások.
14271.

Rufpreis:
4 000 HUF

Papp Zoltán: Szülészeti genetika. Bp., 1996, Medicina Könyvkiadó. Dedikációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14272.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szív- és érbetegek rehabilitációja. Szerk.: Böszörményi Ernő. Endersz Frigyes. Hoffmann Artút. Balatonfüred, Budapest, 1983. A szerkesztők üdvözlő soraival és aláírásával. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14273.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kádár Géza: Rádió és televízió vevőkészülékek (1956-1957). Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.; Rádiókészülékek kapcsolásai. Szerk.: Kádár Géza. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14274.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schaffer X. Ferencz dr.: Általános geológia. 500 szövegközti képpel. Budapest, 1919, Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói karton kötésben.
14275.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vaz Lada típusú személygépkocsik javítási kézikönyve. Budapest, 1988, Autóker. Illusztrált kiadói karton kötésben
14276.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dácia típusú személygépkocsik javítási kézikönyve. Budapest, é.n., Hungexpo. Illusztrált kiadói karton kötésben
14277.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vaz Lada típusú személygépkocsik javítási kézikönyve. Budapest, 1987, Autóker. Illusztrált kiadói karton kötésben
14278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Autobusse im Linienverkehr. Szerk.: Hartmann, Hellmut, et al. Düsseldorf, 1978, Alba Buchverlag. Számos illusztrációval. Kissé kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14279.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF