Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Flammarion Kamill: Ujabb csillagászati olvasmányok. Összes műveiből ford. Feleki József. 70 olvasmány, 52 szövegképpel és a szerző előszavával. Bp., 1897, Athenaeum. VII+457 p. Korabeli, kissé kopott félvászonkötésben. A címlaphoz tartozó "Merengés az égen" tábla hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor