Juwelen Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1278139
19060
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 4,3gr., jelzett, 46cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 4,3gr, marked, 46cm
1278137
19061
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 4,3gr., jelzett, 42cm /Silver necklace with pendant, Ag. 4,3gr., marked, 42cm 1263442
19062
259
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló, Ag., 2,6gr., jelzett /Gold plated silver earrings, Ag. 2,6gr., marked
1263431
19063
259
Jewellery
Aranyozott ezüst gyűrű kövekkel, Ag., 5gr., jelzett , méret: 59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag. 5gr., misure:59, marked 1263411
19064
259
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 2gr., jelzett, méret:53 /Silver ring, Ag, 2gr, marked, size: 53
1263401
19065
259
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., 2,1gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag. 2,1gr., marked, 18cm
1263378
19066
259
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 0,7gr., jelzett, antik fémjel, méret:60 / Silver ring, Ag, 0,7gr, marked, antique metal sign, size: 60 1263365
19067
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 10,5gr., jelzett, 60cm /Silver necklace with pendant, Ag. 10,5gr., marked, 60cm
1263485
19068
259
Jewellery
1278487
19069
259
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 7gr.,jelzett, 62-es méret, kissé deformálodott/ Silver ring with stone, Ag, gross., 7gr signed, size:62
1278136
19070
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 7,6gr., jelzett, 44cm /Silver necklace with pendant, Ag. 7,6gr., marked, 44cm 1278134
19071
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 16,7gr., jelzett, 40cm /Silver necklace with pendant, Ag. 16,7gr., marked, 40cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF