Juwelen Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1273137
19036
259
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 3,1gr., jelzett, 16cm / Silver bracelet, Ag, net. 3,1gr, marked, 16cm 1273145
19037
259
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 4,6gr., jelzett, 18cm / Silver bracelet, Ag, net. 4,6gr, marked, 18cm 1272469
19038
259
Jewellery
Ezüst medál ametiszt kővel, Ag, br.:6,7gr., jelzett, 6cm / Silver pendant with amethyst stone, Ag, Br. 6,7gr, marked, 6cm 1272486
19039
259
Jewellery
Ezüst nagybőgő dísz, Ag, nettó:6,1gr., jelzett, 4,8cm / Silver ornaments bass, Ag, net: 6,1gr, marked, 4,8cm 1272497
19040
259
Jewellery
Ezüst miniatűr körhinta dísz, Ag, nettó: 11,4gr., jelzett , d:4,2cm/Silver miniature carousel ornament, Ag, net. 11,4gr, marked, d: 4,2cm 1197695
19041
259
Jewellery
Ezüst(Ag) dalmata alakú medál, jelzett, 3,2 g
1278232
19042
259
Jewellery
Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 4,1gr., jelzett, 64cm /Gold plated silver necklace, Ag, net. 4,1gr, marked, 64cm.
1278208
19043
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 2,9gr., jelzett, 48cm /Silver necklace with pendant, Ag, br. :2,9gr, marked, 48cm 1278227
19044
259
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 2,4gr., jelzett, 17cm /Silver bracelet, Ag, net. 2,4gr, marked, 17cm 1278215
19045
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc apró gyöngyökkel, Ag., bruttó: 2,9gr., jelzett, 40cm /Silver necklace with small pearls, Ag, br. 2,9gr, marked, 40cm 1278184
19046
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 2,3gr., jelzett, 34cm /Silver necklace with pendant, Ag, Br. :2,3gr, marked, 34cm
1272491
19047
259
Jewellery
Ezüst mandzsetta gomb gyöngyház berakással és alpakka tűző résszel, Ag, br: 9,9gr., jelzett /Silver and inlaid with mother of pearl cufflinks plated stapler area, Ag, br: 9,9gr merked Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF