Juwelen

Zahl der Lose: 173

Ezüst karlánc, Ag., nettó: 3,1gr., jelzett, 16cm / Silver bracelet, Ag, net. 3,1gr, marked, 16cm
19036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst karlánc, Ag., nettó: 4,6gr., jelzett, 18cm / Silver bracelet, Ag, net. 4,6gr, marked, 18cm
19037.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst medál ametiszt kővel, Ag, br.:6,7gr., jelzett, 6cm / Silver pendant with amethyst stone, Ag, Br. 6,7gr, marked, 6cm
19038.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst nagybőgő dísz, Ag, nettó:6,1gr., jelzett, 4,8cm / Silver ornaments bass, Ag, net: 6,1gr, marked, 4,8cm
19039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst  miniatűr körhinta dísz,  Ag, nettó: 11,4gr., jelzett , d:4,2cm/Silver miniature carousel ornament, Ag, net. 11,4gr, marked, d: 4,2cm
19040.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) dalmata alakú medál, jelzett, 3,2 g
19041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 4,1gr., jelzett, 64cm /Gold plated silver necklace, Ag, net. 4,1gr, marked, 64cm.
19042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 2,9gr., jelzett, 48cm /Silver necklace with pendant, Ag, br. :2,9gr, marked, 48cm
19043.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst karlánc, Ag., nettó: 2,4gr., jelzett, 17cm /Silver bracelet, Ag, net. 2,4gr, marked, 17cm
19044.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst nyaklánc apró gyöngyökkel, Ag., bruttó: 2,9gr., jelzett, 40cm /Silver necklace with small pearls, Ag, br. 2,9gr, marked, 40cm
19045.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 2,3gr., jelzett, 34cm /Silver necklace with pendant, Ag, Br. :2,3gr, marked, 34cm
19046.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst  mandzsetta gomb gyöngyház berakással és alpakka tűző résszel, Ag, br: 9,9gr., jelzett /Silver and inlaid with mother of pearl cufflinks plated stapler area, Ag, br: 9,9gr merked
19047.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF