Juwelen Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1274277
19012
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 4,1gr., jelzett, 40cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 4,1gr, marked, 40cm 1274265
19013
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 10,4gr., jelzett (francia fémjel), 46cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 10,4gr, marked, 46cm
1272505
19014
259
Jewellery
Vegyes ezüst tétel, benne medál, fülbevaló, és gyűrű, Ag, bruttó: 41,6gr., jelzettek, 20db/ Various silver items, including pendants, earrings, and rings, Ag, gross: 41,6gr, as indicated, 20 pcs. 1272508
19015
259
Jewellery
Vegyes ezüst medál tétel, Ag, bruttó: 31,4gr., jelzettek, 12db/Mixed batch silver pendant, Ag, gross: 31,4gr, as indicated, 12pz 1272515
19016
259
Jewellery
Ezüst mandzsetta pár, Ag, nettó: 6,1gr., jelzett /Silver cuff couple, Ag, net: 6,1gr, marked 1272522
19017
259
Jewellery
Ezüst érme medál, Ag, nettó: 6gr., jelzett, d:2,5cm /Silver coin pendant, Ag, net. 6gr, marked, d: 2,5cm 1272533
19018
259
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 2,4gr., jelzett, d:5cm /Silver hoop earrings, Ag, net. 2,4gr, marked, d: 5cm 1272537
19019
259
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 7,2gr., jelzett, d:4cm /Silver hoop earrings, Ag, net.: 7,2gr, marked, d: 4cm
1274280
19020
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 2,1gr., jelzett, 44cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 2,1gr, marked, 44cm
1274250
19021
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 8gr., jelzett, 42cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 8gr, marked, 42cm
1274288
19022
259
5500
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 21,5gr., jelzett, 48cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 21,5gr, marked, 48cm
1274050
19023
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 11,8gr., jelzett, 64cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 11,8gr, marked, 64cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF