Juwelen Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1274066
19108
259
3200
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 14,7gr., jelzett, 40cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 14,7gr, marked, 40cm 1274059
19109
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 20,8gr., jelzett, 60cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 20,8gr, marked, 60cm
1274055
19110
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 6,6gr., jelzett, 38cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 6,6gr, marked, 38cm
1274788
19111
259
Jewellery
Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., bruttó: 5,1gr., jelzett, 42cm/ Gold plated silver necklace with pendant, Ag, net. 5,1gr, marked, 42cm
1274800
19112
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 7,7gr., jelzett (csak a lánc), 38cm/Silver necklace with pendant, Ag, gr.: 7,7gr marked (only on the chain) 38cm
1272557
19113
259
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló és karkötő versace mintával, Ag, nettó: 23,4gr., jelzett, d:3cm; 6,5cm /Silver hoop earrings and bracelet design Versace, Ag, net:, 23,4gr indicated, d: 3cm; 6,5cm 1272564
19114
259
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag, nettó: 3gr., jelzett, méret:54/Silver ring, Ag, net:, 3gr, marked size: 54
1274771
19115
259
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 3,6gr., jelzett, 42cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 3,6gr, marked, 42cm
1274786
19116
259
Jewellery
Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., bruttó: 3,9gr., jelzett, 36cm/ Gold plated silver necklace with pendant, Ag, net. 3,9gr, marked, 36cm
1272542
19117
259
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 9,3gr., jelzett, d:5cm /Silver hoop earrings, Ag, net.: 9,3gr, marked, d: 5cm
1272546
19118
259
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 5gr., jelzett, d:5cm /Silver hoop earrings, Ag, net.: 5gr, marked, d: 5cm
1272551
19119
259
4400
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 15,7gr., jelzett, d:4cm /Silver hoop earrings, Ag, net.: 15,7gr, marked, d: 4cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF