19111.
Beendet 259. Fernauktion
Juwelen
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., bruttó: 5,1gr., jelzett, 42cm/ Gold plated silver necklace with pendant, Ag, net. 5,1gr, marked, 42cm