Udvari élet a francia királyok alatt. Bp. 1908 Franklin. 336p. 78 egész oldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói, aranyozott selyemripsz díszkötésben, kopott aranyozással
Lázár Gyula, dr.: Angolország történelme, a legrégibb időktől az újkorig. I. kötet. Az ősidőktől II. Edward haláláig 1327-ben. Temesvár, 1892. Szabó Ferenc. 488 p.; Korabeli aranyozott félbőr kötésben, festett élekkel
Ortona e Cassino: Unite Nella Tragedia Settembre 1943-Giugno 1944. Gemellaggio Cassino-Ortona 25-26 Maggio 1991. 72 p. Ortona, 1991, Amministrazione Comunale. Kiadói puhakötésben, számos korabeli fotóval.