Fustel De Coulamnges: Az ókori község. Tanulmány a görög és római vallásról, jogról és intézményekről. Bp., 1883, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben, az első lap elvált.
Gaál Mózes: Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel. (Hazafias Könyvtár IX.) Bp., é.n., Stampfel. 187 p. Kiadói, kissé foltos, gerincén sérült félvászonkötésben.
Gardner A. Ernest: A régi Athén. I-II. Bp. 1911-12. MTA. 264+363 p. Kihajtható térképekkel, gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. A gerince kissé kopottas.
Goldsmith, Lewis:Histoire Secrete du Cabinet de Napoleon Buonaparte, et de La Cour de Saint-Cloud. Londres, 1814, Harper Le Jeune. Kopottas karton kötésben.