Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 64

13475.

Rufpreis:
8 000 HUF

13476.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krmann Dániel: Küldetésem története 1708-1709.  Bp., 1984, Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13477.

Rufpreis:
800 HUF

Ferenczy Ödön: Harc a kémek ellen. (Szebb jövő könyvtára 3.) Bp., é.n., Athenaeum. 68 p.  Kiadói, színes, illusztrált, kissé foltos papírkötésben.
13478.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. köttet egybe kötve. Bp., 1909,Genius. Félvászon kötésben.
13479.

Rufpreis:
3 000 HUF

Myriam Harry: Kleopátra szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.  Az gerincen apró sérülés.
13480.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gaál Mózes: Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel. (Hazafias Könyvtár IX.) Bp., é.n., Stampfel. 187 p. Kiadói, kissé foltos, gerincén sérült félvászonkötésben.
13481.

Rufpreis:
1 200 HUF

Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin. A császárváros regénye. Ford.: Ifj. Vajda János. Bp., 1941, Béta. 332 p. Kiadói félvászonkötésben.
13482.

Rufpreis:
1 200 HUF

13483.

Rufpreis:
5 000 HUF

Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. A gerince kissé kopottas.
13484.

Rufpreis:
3 000 HUF

13485.

Rufpreis:
5 000 HUF

13486.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF