Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 64

13487.

Rufpreis:
1 600 HUF

Voltaire: Histoire de Charles XII. Leipzig, 1845, Bern. Tauchnitz Jeune. 248 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban.
13488.

Rufpreis:
1 200 HUF

William Robertson: Historia del reinado del emperador Carlos V. (Trad. Félix Ramón Alvarado y Velaustegui.) Edicion Corregida. Tomo III. Madrid, 1847, D. Julian Arranz. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban.
13489.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kéziratos források az Országos Széchenyi Könyvtárban. Bp., 1950. OSZK. 252p.
13490.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pokoly József: Bocskay István és a bécsi béke Bp, 1906, Franklin-Társulat. 32 p. Facsimile melléklettel. Kiadói papírkötésben, a borító egy-két helyütt enyhén sérült.
13491.

Rufpreis:
1 000 HUF

13492.

Rufpreis:
2 000 HUF

Clausewitz Károly: A háborúról. Bp., 1917, Athenaeum. Második kiadás. Egészvászon kötés, jó állapotban.
13493.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I-III. Bp., 1927-1929, Országos Testnevelési Tanács. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó, kissé kopott állapotban.
13494.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. A Magyar Történelmi Társulat megbízásából Lukinich Imre. Bp., Királyi Magyar Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince sérült, celluxszal javított, kopott állapotban.
13495.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Pálóczi Horváth György: Chamberlain a felelős. Európa két éve. Bp., 1939, Athenaeum. 156 p. Kiadói papírkötésben.
13496.

Rufpreis:
1 200 HUF

dr. Németh Antal: Történelmi Zsebszótár. A hazai történelemben előforduló nevezetesb helyek betűsoros névtára bővítve az 1848-1849. események színhelyeivel Győr, 1883. Gross Gusztáv.
13497.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarország kultúrtörekvései 896-tól-1935-ig. Bp., 1935, Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. 319+(1) p. Kiadói papírkötésben. Gazdag képanyaggal, jó állapotban.
13498.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF