Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 64

13437.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Varga Ottó: Aradi vértanúk albuma. Bp., é.n.,  Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13438.

Rufpreis:
8 000 HUF

Documenta Vaticana. Válogatott dokumentumok a Vatikáni Titkos Levéltárból. Színes fotókkal, reprodukciókkal illusztrálva, számos melléklettel. Eredeti, kapcsos műbőrkötésű védőmappában. Sorszámozott.
13439.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. I-IV. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Gazdag képanyaggal. Korabeli, aranyozott félvászonkötésben, változó állapotban. A könyvkötői félvászon a legtöbb esetben belül meglazult, elengedett, ezért nem tapad a könyvtesthez megfelelően. Két kötetnél a külső gerincvászon is felszakadt.
13440.

Rufpreis:
6 000 HUF

Katona Stephanus: Historia critica primorum Hungariae ducum, ex fide domestricorum et exterorum scriptorum concinnata. Pestini, 1778. Sumtibus Joan. Mich. Weingand et Joan. G. Koepf. 741p. Korabeli aranyozott, egészbőr-kötésben, festett lapszélekkel. Első 19 lap pótolt
13441.

Rufpreis:
6 000 HUF

Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik, s még sincs vége I-III. kötet, Bp., 1902, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott, szecessziós-egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
13442.

Rufpreis:
4 000 HUF

13443.

Rufpreis:
5 000 HUF

13444.

Rufpreis:
4 000 HUF

Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából készült ez a munka. Bp., é.n., Légrády. Sok színes illusztrációval. Térképmelléklet nélkül, borítón foltokkal
13447.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marczali Henrik (szerk.): Nagy Képes Világtörténet I-XII. kötet (teljes). I. kötet: A Kelet ókori népeinek története. II. kötet: A görögök története a római hódítás koráig. III. kötet: A rómaiak története. IV. kötet: A népvándorlás kora. V. kötet: A hűbériség és a keresztes hadjáratok kora. VI. kötet: A középkori intézmények bomlása és a renaissance. VII. kötet: A reformatio kora. VIII. kötet: Az ellenreformatio kora. IX. kötet: Az absolutismus kora. X. kötet: A forradalom és Napoleon kora. XI. kötet: A reformok kora. XII. kötet: Korunk állami és társadalmi alkotásai.  Budapest, [1891-1904.] Franklin. Kulturhistoriai képekkel, arcképekkel, mellékletekkel és térképekkel gazdagon illusztrálva. A tizenkét kötet egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A kötetek gerince kissé kopott, 3-4 kötet gerince sérült és javított, egyébként jó állapotban.
13448.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

13449.

Rufpreis:
6 000 HUF

13450.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF