Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 64

A Magyar Vörös-Kereszt Egylet Almanachja 1927. Bp., 1927, Globus Nyomda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13463.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kerék Mihály: A földreform útja. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben.
13464.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentiváni Gábor: Széchenyi fáklyavilága. Bp., 1942, Magyar Népművelők Társasága. Félvászon kötés, illusztrált.
13465.

Rufpreis:
800 HUF

13466.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

13467.

Rufpreis:
3 000 HUF

13468.

Rufpreis:
1 000 HUF

13469.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rózsa György: Öt évszázad pápai látképei - Ansichten von Pápa aus fünf Jahrhunderten. Pápa, JMVK, 2000. Magyar-német nyelvű kiadvány. Kihajtható képekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.
13470.

Rufpreis:
1 800 HUF

13471.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt. (egybekötve).  1. Így kezdődött. Apis és este. 2. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig.  3. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp. 1938. Grill Károly. Számozott bibliofil egészbőr-kötésben. A műből biblianyomó papírosra nyomva, bőrbe kötve 300 példány készült; ez a 10 sz. példány. A gerinc kissé sérült, az előzéklap szakadozott, az első címlap hiányzik.
13472.

Rufpreis:
2 000 HUF

A világháboru okiratai. Összeáll. Eduard Bernstein. A német fehérkönyv. Bp., é.n., Népszava. 56 p. Kiadói, gerincén kissé sérül papírkötésben.
13473.

Rufpreis:
1 800 HUF
13

13474.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF