Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 99

14056.

Rufpreis:
4 000 HUF

14057.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar hajózási statisztikai kézikönyv 1945-1968. Főszerk.: Fekete György. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Műanyag fóliás papírkötésben, jó állapotban.
14058.

Rufpreis:
2 000 HUF

14059.

Rufpreis:
2 400 HUF

14060.

Rufpreis:
1 200 HUF

M 462-RF repülőgépmotor és a V 520 légcsavar műszaki leírása és kezelési utasítása. Bp., 1969, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben, pecséttel. Ritka szakkönyv.
14061.

Rufpreis:
2 400 HUF

14062.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bodrogköz. A magyarországi Bodrogköz tájmonográfiája. Szerk.: Tuba Zoltán, társszerk.: Frisnyák Sándor. Gödöllő - Sárospatak, 2008, Lorántffy Zsuzsanna Szellemében Alapítvány. Térképmellékletekkel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14063.

Rufpreis:
1 400 HUF

Raoul France: A növények élete. Bp., 1942, Dante. Kiadói, kissé sérült félvászonkötésben.
14064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Say Móricz:A kisérleti vegytan alapvonalai. 5. jav. és bőv. kiadás. A reáliskolák felsőbb osztályai számára és magánhasználatra átdolgozta dr. Hankó Vilmos. Bp., 1886, Franklin. Későbbi, kissé laza félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14065.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből  Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói, a gerincén foltos egészvászon-kötésben. Az előzéklap felső része hiányos.
14066.

Rufpreis:
4 000 HUF

14067.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF