14062.
Beendet 255. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Díszes, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, néhány lap kijár, belső címlap hiányzik, egyébként jó állapotban.