https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 99
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1250270
14044
255
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Csia Ignácz:Bányaméréstan. Különös tekintettel Magyarország bányászati viszonyaira. A Magyar Bányászfelőr Kézi Könyvtára. Selmeczbánya, 1904 Joerges Ágost. Kiadói egészvászon kötésben. 1242259
14045
255
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár Mihály: Hegesztés kézikönyve autogén- és elektromoshegesztés. Műszaki Könyvtár. Bp., é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben. A címlapon tulajdonosi bejegyzés.
Das Lot is nicht erreichbar
1242273
14046
255
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 312 ábrával. Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1242281
14047
255
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Villányi Jenő: Vasesztergályos kézikönyv. Szeged, 1940, Corvina Könyvnyomda. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1243103
14048
255
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Balog Arthur: Hogyan használjunk hálózati áramot rádiókészülékeinkhez? Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1159197
14049
255
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159201
14050
255
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146118
14051
255
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1146090
14052
255
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1138456
14053
255
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Mende Jenő: A rádióaktív anyagok. Bp., Dick Manó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1230503
14054
255
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dianóczki János: Építészeti rajz és rajzolvasási példatár. Bp., 1968, Műszaki. Kiadói modern keménykötésben, a gerinc sarkain kisebb sérüléssel.. 1138372
14055
255
0
3000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse