Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 99

14068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Liener György: Autótípusok. 1961. Bp., 1961, Műszaki. Kiadói kopottas félvászonkötésben, a gerince enyhén sérült.
14069.

Rufpreis:
2 000 HUF

14070.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ilosvay Lajos: A chemia alapelvei. Bp., 1888, Kir. M. Természettudományi Társulat. 447 l. Hetven rajzzal. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
14071.

Rufpreis:
2 400 HUF

Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Bp., 1942, magyar Vegyipari Szövetség Kiadása. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
14072.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
10

Képek a desztilláció történetéből. Győr, 1996, Győri Szeszgyár és Finomító Rt. 314/600. számozott példány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, szép állapotban.
14073.

Rufpreis:
1 600 HUF

14074.

Rufpreis:
4 000 HUF

14075.

Rufpreis:
10 000 HUF

14076.

Rufpreis:
8 000 HUF

14077.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14078.

Rufpreis:
1 000 HUF

14079.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF