https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 99
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1244981
14068
255
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Leo Graetz: Kurzer Abriss der Elektrizität. Stuttgart, 1906, Veralg von J. Engelhorn. 194 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1241190
14069
255
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Liener György: Autótípusok. 1961. Bp., 1961, Műszaki. Kiadói kopottas félvászonkötésben, a gerince enyhén sérült. 1240714
14070
255
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240038
14071
255
0
2400
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Ilosvay Lajos: A chemia alapelvei. Bp., 1888, Kir. M. Természettudományi Társulat. 447 l. Hetven rajzzal. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1219784
14072
255
0
2600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Bp., 1942, magyar Vegyipari Szövetség Kiadása. Kiadói papírkötés, kopott állapotban. 1247684
14073
255
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Képek a desztilláció történetéből. Győr, 1996, Győri Szeszgyár és Finomító Rt. 314/600. számozott példány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1139760
14074
255
0
4000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Gattefosse (R.M.): Nouveaux parfums synthetiques. Paris, 1927, Desforges Girardot. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1178548
14075
255
0
10000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is.
Das Lot is nicht erreichbar
1179919
14076
255
0
8000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Vuk Mihály dr.: az élelmiszerek chemiai technológiája. 79 képpel. Bp., 1927, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
967674
14077
255
0
7000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
992016
14078
255
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Kepes Ernő: Történelmi materializmus. Darwinizmus, Kantizmus Budapest, 1907, Deutsch Zsigmond. Félvászon kötésben újrakötve, kissé viseltes gerinc.
Das Lot is nicht erreichbar
1131224
14079
255
0
1800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy két lap foltos
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse