https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 99
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1131030
14080
255
0
6000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Navratil Ákos: Közgazdaságtani és pénzügytani jegyzetek. Bp. 1906. Politzer. (1) 797p. A címlap a 416. oldal után kötve. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146862
14081
255
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A boldogulás útja. Nemzetgazdasági beszélgetések a nép számára. Fordította: Dobóczky Lajos. Bp., é.n., Franklin. Kopott, kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1241025
14082
255
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Vitorlázórepülők tankönyve. Szerkeszti Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp., é.n., Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240990
14083
255
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. Bp., 1987, X. ker Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247447
14084
255
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Országos Építésügyi Szabályzat. I. kötet. Városrendezési és műemlékvédelmi előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel.
Das Lot is nicht erreichbar
1247445
14085
255
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
Das Lot is nicht erreichbar
1246013
14086
255
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1978, Mezőgazdasági. 259 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1245982
14087
255
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Ganz Ábrahám Fémipari Szakirányú Tanonciskolájának évkönyve az 1939-40. iskolai évrol, az iskola fennállásának 46. évében. Közzétette vitéz Kovács Károly. Bp., 1941, az iskola igazgatósága. 83 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben, enyhén dohos példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1003409
14088
255
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
955672
14089
255
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Klemp Gusztáv: Timárság. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói papír kötésben. Nagyon szép állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
1042300
14090
255
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1003418
14091
255
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse