Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 122

13750.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I.  - - utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Aranyozott kiadói kemény kötésben.  Sok képpel illusztrálva, jó állapotban.
13751.

Rufpreis:
3 000 HUF

Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschen'sche Verlagshandlung.
13752.

Rufpreis:
1 400 HUF

13753.

Rufpreis:
1 000 HUF

13754.

Rufpreis:
1 000 HUF

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
13755.

Rufpreis:
1 000 HUF

13756.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

13757.

Rufpreis:
2 400 HUF

13758.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13759.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pásztor József: Hevesmegye várai. I. kötet. Gyöngyös, 1933, Hangya-Nyomdabérlet. Korabeli félvászon kötésben.
13760.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős és a Svábhegyi Egyesület Alapításának Negyven Esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1929, Athenaeum. REPRINT!! 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13761.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF