Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 122

13726.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hedin Sven: Három év Tibetben (1899-1902). Magyar Könyvtár sorozat. Radó Antal (szerk.)pp.:60. Kiadói papír kötésben.
13727.

Rufpreis:
800 HUF

Grieben Reiseführer. Band 9. London und Umgebung mit Insel  Wight. Grieben Verlag, 1929, Berlin. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 7+5 térképpel.
13728.

Rufpreis:
1 800 HUF

Grieben Reiseführer. Band 101. Neapel und Umgebung. Grieben Verlag, 1934, Berlin. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Több képpel és térképpel.
13729.

Rufpreis:
1 200 HUF

Les Guides Bleus. Belgique et Luxemburg. Paris, 1920, Hachette. Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 20+28 térképpel.
13730.

Rufpreis:
2 000 HUF

J. B. Reynolds: Europe. Beginners' Regional Geography. London, 1927, A&C Black Ltd. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. Egészoldalas fotókkal. A címlapon tulajdonosi pecsét.
13731.

Rufpreis:
1 800 HUF

Grieben Reiseführer. Band 219. Österreich. Berlin, 1934, Grieben Verlag. Kiadói kissé sérült vászonkötésben, jó állapotban. 22 képpel és térképpel.
13732.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ward, Lock's: Oban, Fort William, Skye, Iona, Staffa and Western Scotland. London, é.n, Ward, Locks & Co. Kiadói  vászonkötésben, számos térképpel.
13733.

Rufpreis:
1 200 HUF

Geszty Júlia: Rejtelmes Kelet. Egy magyar leány utazása Indiában, Sziámban, Jáva szigetén, Kínában, Japánban, Koreában, Macsukóban. A szerző fényképfelvételeivel. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
13734.

Rufpreis:
2 400 HUF

Chambre Attila: Hét tenger búvárkalandjai. Bp., 1965. Sport. Sok képpel. Eredeti papírborítóval.
13735.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dornyay Béla: Geologische Bemerkungen zur Umgebung von  Rózsahegy. Bp., 1916. Bethlen Gábor Verlag. 18p.
13736.

Rufpreis:
800 HUF

2 db könyv-Woerl's Führer durch Tirol und die angrenzenden Gebiete. Leipzig, Woerl's Reisebüchverlag; Leo Woerl: Illustrierter Führer durch die Kgl. Haupt- und Residenzstadt München und Umgebung. Leipzig, Woerl'S Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, celluxszal javított, kopott állapotban / paperback, damaged condition
13737.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF