https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 122
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1247397
13738
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
The Blue Guides. Muirhead's London And Its Environs. Edinburgh, 1922, Morrison and Gibb Ltd. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. 31 térképpel.
Das Lot is nicht erreichbar
1131352
13739
255
0
12000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 195 képpel. 2. Meteorológia. 198 képpel. 3. Hegyek-völgyek. 353 képpel. 4. Szárazföldek és tengerek. 293 képpel. Bp. (é.n.) Franklin. 431 p. 1 sztl. lev. 2 térk. (kihajtható csillagtérk.); 431 p. 1 sztl. lev. 1 térk. (kihajtható); 496 p. 1 sztl. lev.; 465 p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1179671
13740
255
0
3800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Pilismaróti Bozóky Gyula: A Szentföld lelke. Négy zarándokutam emléke. Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1248674
13741
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Bilgeri, Georg: Der alpine Skilauf. Mit Bildern von Herman Pfleumer und Andern. München, 1910, Verlag der Deutschen Alpenzeitung. Egészvászon kötés, kopottas állapotban / full linen binding, worn condition
Das Lot is nicht erreichbar
1250278
13742
255
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1224124
13743
255
0
3600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Az új világ. Kalandozások Amerika művelt és vad vidékein. Utirajzok és életképek kiváló utazók leírásaiból. Összeválogatta Simonyi Jenő. Bp., é.n., Singer és Wolfner. 226 p. Kiadói viseltes, foltos félvászonkötésben. Ritka kötet. 949226
13744
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Ossendowski: A Nap rabszolgái I-II. Fordította Révay József. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1230501
13745
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Fritz Rudolph: A Himalája tigrisei. Harc a világ tetejéért. Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászonkötésben, papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1040891
13746
255
0
1800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belső előlap, hátlap és címlap hiányzik, egy lap kissé szakadt, néhány lap foltos, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1143386
13747
255
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső rajzaival. Bp., é.n., Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1190158
13748
255
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Mirko Vosátka: Természetjárók enciklopédiája. Bp., 1978, Madách. Kiadói keménykötésűben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1147446
13749
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kopottas állapotú díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse