Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 122

Juhász Vilmos: Tibet. Bp., Athenaeum. Egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13714.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pekár Gyula: Ferrara, Ravenna, Firenze. Korképek. 14 melléklettel és szövegbe nyomott 86 képpel. Bp., 1907. Lampel. Franklin-T. Kiadói egészvászon-kötésben.
13715.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Ann Fearn: A gyógyítás katonája. Egy orvosnő Kínában. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói, laza félvászonkötésben.   Ex libris-szel.
13716.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thomas Daring: Kincsvadászok a XX. században. A "Mammon" új kiadása. Bp., é.n. Singer és Wolfner, 267 p. Kiadói félvászonkötésben.
13717.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cser László: Pekingi séták. Bp., 1941, Franklin, 172 p. Kiadói félvászonkötésben.
13718.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gheyselinck: A nyughatatlan föld. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói  kissé foltos félvászonkötésben.
13719.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13720.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baktay Ervin: A világ tetején. Bp., é.n., Lampel R. 310 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán ovális jelvénnyel. Megkímélt állapotú, szép példány, belül kissé dohos.
13721.

Rufpreis:
2 400 HUF

13722.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hans Wödl: Führer durch  die Schladminger Tauern. Wien, 1924, Artaria. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel, térképpel.
13723.

Rufpreis:
1 800 HUF

Album von Karlsbad. 43 fotót tartalmazó kihajtható leporelló. Leipzig, 1900, Lith. Kunstanstalt Carl Garte. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13724.

Rufpreis:
2 800 HUF

Karl Kinzel: Wie reist man in der Schweiz? Schwerin i. Melkb., 1921. Verlag von Friedrich Bahn. 192 p. Kiadói vászonkötésben, térképmelléklettel. Ceruzás bejegyzésekkel.
13725.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF