Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 122
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1230004
13714
255
Books: Travelling, cities
Juhász Vilmos: Tibet. Bp., Athenaeum. Egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1240128
13715
255
Books: Travelling, cities
Pekár Gyula: Ferrara, Ravenna, Firenze. Korképek. 14 melléklettel és szövegbe nyomott 86 képpel. Bp., 1907. Lampel. Franklin-T. Kiadói egészvászon-kötésben. 1237777
13716
255
Books: Travelling, cities
Dr. Ann Fearn: A gyógyítás katonája. Egy orvosnő Kínában. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói, laza félvászonkötésben. Ex libris-szel.
1239936
13717
255
Books: Travelling, cities
Thomas Daring: Kincsvadászok a XX. században. A "Mammon" új kiadása. Bp., é.n. Singer és Wolfner, 267 p. Kiadói félvászonkötésben.
1239962
13718
255
Books: Travelling, cities
Cser László: Pekingi séták. Bp., 1941, Franklin, 172 p. Kiadói félvászonkötésben. 1240010
13719
255
Books: Travelling, cities
Gheyselinck: A nyughatatlan föld. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói kissé foltos félvászonkötésben.
1140543
13720
255
Books: Travelling, cities
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1224360
13721
255
Books: Travelling, cities
Baktay Ervin: A világ tetején. Bp., é.n., Lampel R. 310 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán ovális jelvénnyel. Megkímélt állapotú, szép példány, belül kissé dohos.
1147885
13722
255
Books: Travelling, cities
1247476
13723
255
Books: Travelling, cities
Hans Wödl: Führer durch die Schladminger Tauern. Wien, 1924, Artaria. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel, térképpel.
1247473
13724
255
Books: Travelling, cities
Album von Karlsbad. 43 fotót tartalmazó kihajtható leporelló. Leipzig, 1900, Lith. Kunstanstalt Carl Garte. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1248723
13725
255
Books: Travelling, cities
Karl Kinzel: Wie reist man in der Schweiz? Schwerin i. Melkb., 1921. Verlag von Friedrich Bahn. 192 p. Kiadói vászonkötésben, térképmelléklettel. Ceruzás bejegyzésekkel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF