Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 122

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13702.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gerhard Venzmer: Kreuz und Quer. Berlin, 1928, Die Buchgemeinde. Kiadói aranyozott félbőrkötésben.
13703.

Rufpreis:
1 200 HUF

13704.

Rufpreis:
2 000 HUF

Perics Péter: Siklósi Arcképcsarnok. Siklós, 2000, Siklós Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
13705.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, Salzburg usw. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1910, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé sérült. Közel 100 térképpel.
13706.

Rufpreis:
2 400 HUF

13707.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé sérült. Közel 70 térképpel.
13708.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kertész József: Az Óceán foglyai. Valóban megtörtént tengerészkaland. Bp. é.n. Stádium 146 p. Kiadói aranyozott, kopottas egészvászon-kötésben.
13709.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon. 396 p. számos szövegközti rajzzal és lapszámozáson belül több képtáblával. Kiadói, félvászonkötésben, kissé kopottas állapotban.
13710.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyarország helységnévtára 1941. Szerk. és kiad. Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor Rt. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13711.

Rufpreis:
3 000 HUF

13712.

Rufpreis:
1 200 HUF

Josef Frank: Vadnyugat úttörői. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, kissé laza félvászon-kötésben.
13713.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF