Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim.
Bp., 1942, Pantheon. 396 p. számos szövegközti rajzzal és lapszámozáson belül több képtáblával. Kiadói, félvászonkötésben, kissé kopottas állapotban.