Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, Salzburg usw. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1910, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé sérült. Közel 100 térképpel.