Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Reprint kiadás. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Vegyes tétel-Dr. Komarniczki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága(hegymászó- és turistakalauz). Bp., 1978, Sport; Dr. Joó Kálmán: Kelet-Szlovákia és a Tátra. Bp., Panoráma. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + vegyes képes- és fotólapok.
dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete. Számos szövegközti illusztrációval és térképpel. Az első térképmelléklet hiányzik. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, néhány lap sérült. Dohos példány.
A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)