Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 122

Dr. Tóth Kálmán: Balaton monográfia. Panoráma, 1974. Papír védőborítóval, egészvászon kötésben
13774.

Rufpreis:
3 000 HUF

Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Reprint kiadás. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13775.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vegyes tétel-Dr. Komarniczki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága(hegymászó- és turistakalauz). Bp., 1978, Sport; Dr. Joó Kálmán: Kelet-Szlovákia és a Tátra. Bp., Panoráma. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + vegyes képes- és fotólapok.
13776.

Rufpreis:
1 000 HUF

dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete. Számos szövegközti illusztrációval és térképpel. Az első térképmelléklet hiányzik. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, néhány lap sérült. Dohos példány.
13777.

Rufpreis:
2 400 HUF

Budapest. Ville D'eaux. Bp., cca 1940, Pallas. Kiadói kopottas papírkötésben. Számos korabeli fotóval. Budapest fürdőiről szóló könyv
13778.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói modern keménykötésben. Második, bővített kiadás. Dedikált példány!
13779.

Rufpreis:
5 000 HUF

13780.

Rufpreis:
8 000 HUF

13781.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)
13782.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13783.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
13784.

Rufpreis:
2 000 HUF

13785.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF